Haier Multi 5U45LS1ERA

Площа приміщень – 125 м.кв.
Можливість підключення 5 внутр. блоки
Компресор – Mitsubishi Electric
Загальна довжина магістралі – 100 м
Міжблочний перепад висот – 15 м
Можливість підключення різних типів внутрішніх блоків.
Гарантія – 3 роки.
Опис
Інверторний компресор
Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, споживає на 20-30% менше електроенергії.
| Діапазон робіт, ° C | холод до +46 ° C тепло до -15 ° C |
| Охолодження (min-max), кВт | 12,2 (2,0-13,0) |
| Теплопродуктивність (min-max), кВт | 12,7 (2,0-13,5) |
| Коефіцієнти SEER / EER | 7,0 / 3,8 |
| Коефіцієнти SCOP / COP | 4,0 / 4,1 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 3630 / 3250 |
| Витрата повітря, м.куб / год | – |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
| Діаметри труб, мм
рідинна газова |
6,35 × 5 9,52х3+12,7х2 |
Додаткова інформація
| Вага | 90.00 кг |
|---|---|
| Розміри | 45 × 101 × 83 см |
| Рекомендована площа приміщення | більше 70 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.