Осушувачі повітря

Компанія Кліматконтроль пропонує якісні осушувачі повітря. Вони допоможуть побороти надмірну вологість в приміщені . Пропонуємо осушувачі для: квартир, будинків, офісних приміщень та басейнів. 

Призначення осушувача повітря для басейну, квартири – знижувати рівень вологи в повітрі і підтримувати задані параметри. Це може бути басейн, в якому постійна вологість повинна бути на рівні 55-65%, або технологічна потреба в виробництві. 

Види осушувачів повітря

Детальніше про осушувачі повітря

Осушувачі повітря – особливий вид кліматичної техніки, призначений для усунення зайвої вологи в приміщеннях. Сфера застосування цих приладів широка – від житлових будинків і квартир до будівельних ділянок, приміщень сільського господарства, промислових цехів.
Сьогодні прийнято встановлювати герметичні склопакети, які разом з теплом утримують і вологу. Це може привести до псування обробки, меблів. Крім того, такі умови сприятливі для розвитку цвілі. Використання осушувачів повітря допоможе створити безпечну атмосферу в приміщенні. Подібна техніка оснащується інтуїтивно зрозумілою системою управління. З її допомогою ви зможете налаштувати роботу апарату по таймеру, запрограмувати автоматичне включення.
Осушувачі повітря оснащуються вугільними фільтрами – вони усувають в приміщенні неприємні запахи. Місткі колби для збору конденсату спрощують догляд за приладами – досить періодично зливати накопичилася рідина. У ряді моделей передбачений спеціальний шланг, що відводить воду з резервуара.

 

Контакти інтернет-магазину "Клімат контроль"


    Ім’я*


    Телефон*