Пожежна сигналізація

Протипожежна сигналізація є невід’ємною частиною охоронних систем. Протягом останніх років технічні засоби значно вдосконалились і допомагають запобігти загоранню, задимленню та уникнути пожежі. Їхнє встановлення допоможе врятувати нерухомість, майно, а можливо і життя. Інтерне-магазин «Клімат контроль» пропонує пожежну сигналізацію від компанії Ajax.

Виберіть датчик

Як працює протипожежна сигналізація Ajax

Необхідно закріпити датчик на стелі за допомогою монтажних кріплень з комплекту, це не займе більше 15 хвилин. Для початку роботи підключіть його до хабу в один клік в додатку Ajax Security System. Камера з фотоелектричним сенсором визначає появу диму. У деяких випадках пожежі дим з’являється не відразу, розробники це врахували і додали додатковий сенсор, який фіксує різке підвищення температури в приміщенні. Головне нововведення FireProtect Plus полягає в тому, що він визначає наявність небезпечного для життя чадного газу, який неможливо побачити або відчути по запаху.

Вибираючи датчики компанії Ajax ви можете зупинитись лише на детекторі диму та пульті керування. Проте, ми рекомендуємо обрати ще, як мінімум, сирену для дому та вулиці. Вони, у випадку задимлення, миттєво сповістять всіх присутніх про небезпеку.

Надійна пожежна сигналізація

Протипожежний датчик Ajax FireProtect обладнаний температурним сенсором, який сповіщає про наявність диму. А також про різке підвищення температури. Зверніть увагу, що Ajax FireProtect може використовуватись автономно (без підключення Ajax Hub). При виявленні пожежі відразу вмикається вбудована сирена, червоний світлодіод і тривожний сигнал передається на інтелектуальну централь. В комплекті йде батарея (тримає до 4 років), тому датчик відразу готовий до роботи.

Замовити пожежну сигналізацію дуже просто – виберіть потрібний товар та оформіть замовлення на сайті Клімат контроль. Або ж зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію.

Контакти інтернет-магазину "Клімат контроль"


    Ім’я*


    Телефон*