Дренажні насоси для кондиціонерів

Інтернет-магазин Клімат Контроль пропонує дренажні насоси від провідних виробників, що забезпечить ефективну роботу кондиціонерів.

Якщо Ви вже відчуваєте не приємний запах в приміщенні – це може бути наслідком порушення зливу або застою конденсату, який з’являється в процесі роботи систем кондиціонування. Неправильна робота або відсутність ухилу дренажної системи, крім неприємного запаху, може призвести до псування стін, підлог, техніки та іншого майна в наслідок проливання конденсату. Купівля і встановлення дренажного насосу для кондиціонера вирішить цю проблему.

Види дренажних насосів для кондиціонерів

Залежно від типу і призначення, дренажні насоси обладнується датчиками, які регулюють їхню роботу. Перш ніж купити насос для кондиціонера, потрібно знати, які види агрегатів існують.

Кондиціонер з дренажним насосом
  • Комплект наливних (накопичувальних) насосів складаються з самого насоса, приймального лотка для конденсату і датчика для контролю заповнення. Ці агрегати відрізняються високою продуктивністю (до 1500 л / год) і частіше використовуються в напівпромислових, промислових системах кондиціонування, системах холодопостачання і холодильного устаткування.
  • Помпи поршневого типу – насос циліндричної форми з розміщеним всередині поршнем, який всмоктує воду з продуктивністю до 20 л / год і виштовхує її до місця відведення на висоту до 3 м.
  • Проточні (роздільні) насоси для дренажу. Призначені для зливу конденсату в каналізацію при розташуванні місця виведення вище, ніж розташовується сам кондиціонер. Такі насоси монтують в тому випадку, якщо обмежена можливість виведення дренажу і зливу конденсату відразу на вулицю або каналізацію самопливом.
  • Відцентрові помпи виконані у вигляді моноблока, що складається з ємності для скупчення конденсату і відцентрового насоса, який здатний піднімати накопичилася в лотку рідина на висоту до 5 метрів.
Дренажний насос для кондиціонера

Якщо у вас виникли труднощі з самостійним вибором помпи – краще звернутись до професіоналів. Ми з радістю проведемо безкоштовну консультацію і допоможемо вибрати саме той насос, який підходить для вашої моделі.

Самостійний вибір дренажної помпи

При самостійному виборі помпи для кондиціонера слід звертати увагу на такі характеристики обладнання:

Продуктивність. Ця характеристика показує, який обсяг рідини той або інший пристрій здатний відвести від кондиціонера. Чим потужніша система встановлена ​​у вашому будинку або офісі, тим продуктивніша помпа вам знадобиться. 

Потужність. Від цього показника залежить, наскільки високо і далеко пристрій зможе подавати рідину. Найбільш потужними вважаються перистальтичні насоси. Вони застосовуються, якщо є необхідність піднімати воду на висоту 10-15 метрів;

Тип монтажу. Найбільш універсальними можна назвати роздільні насоси, які монтуються не тільки всередині накопичувального піддону, але і на шлангу, патрубку, в окремому блоці.

Найпростіше підібрати насос для канального і касетного кондиціонера. При наявності спліт-системи з покриттям або настінним внутрішнім блоком зробити покупку буде складніше. В цьому випадку необхідно звертати увагу на компактність, безшумність і, в деяких випадках, оформлення корпусу.

Щоб купити дренажний насос – оформіть замовлення або зателефонуйте нам прямо зараз. Зверніть увагу, що ми знаходимось в м. Львів але доставляємо товар по всій Україні.

Контакти інтернет-магазину "Клімат контроль"


    Ім’я*


    Телефон*