Haier Multi 3U19FS3ERA

Площа приміщень – 50 м.кв.
Можливість підключення 3 внутр. блоки
Компресор – Mitsubishi Electric
Загальна довжина магістралі – 30 м
Міжблочний перепад висот – 15 м
Можливість підключення різних типів внутрішніх блоків.
Гарантія – 3 роки.
Опис
Інверторний компресор
Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, споживає на 20-30% менше електроенергії.
| Діапазон робіт, ° C | холод до +46 ° C тепло до -15 ° C |
| Охолодження (min-max), кВт | 5,4 (1,3-6,0) |
| Теплопродуктивність (min-max), кВт | 6,2 (1,9-6,9) |
| Коефіцієнти SEER / EER | 6,1 / 3,81 |
| Коефіцієнти SCOP / COP | 4,0 / 4,03 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 1600 / 1660 |
| Витрата повітря, м.куб / год | 1900 |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
| Діаметри труб, мм
рідинна газова |
6,35 × 3 9,52 × 3 |
Додаткова інформація
| Вага | 51.00 кг |
|---|---|
| Розміри | 29 × 81 × 69 см |
| Рекомендована площа приміщення | до 50 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.