Haier

Компанія Haier займає лідируючі позиції серед найбільших світових виробників побутової кліматичної техніки, випускаючи 22 мільйони кондиціонерів в рік. Незалежно від примх природи кондиціонери цього бренду здатні створювати сприятливі умови в будинку, дозволяючи по оцінити їх економічність, ефективність і високі технології. Тепер ви можете купити кондиціонер Haier в нашому інтернет-магазині, вибравши оптимальну модель в залежності від потреб та бюджету.

Зверніть увагу, що “Клімат Контроль” здійснює безкоштовну доставку по Львову та доставку по всій Україні за допомогою кур’єрських служб.

У преміум-сегменті виробник представляє інноваційну кліматичну техніку Lightera Crystal і Lightera Premium, для якої характерний найбагатший функціонал. За допомогою Wi-Fi можна управляти спліт-системою віддалено – перебуваючи на роботі або на шляху до дому. У кондиціонерах реалізована багатоступенева обробка повітря, в якій задіяні ультрафіолетова лампа, фотокаталізатор і модуль Nano-Aqua, який виконує не тільки функцію очищення, але також іонізації і зволоження.

Якщо вам потрібен кондиціонер у Львові – звертайтесь в кілмат контроль.

Показано 1–24 із 59