Накопичувальні електричні водонагрівачі (бойлери)

Шукаєте електричний водонагрівач для квартири чи дому? Пропонуємо вам купити сучасні надшвидкі електричні бойлери від компанії Haier. Прискорений нагрів води до потрібної температури. Автоматичний захист від бактерій. Термоелектричний нагрівач (ТЕН) із нержавіючої сталі, що забезпечує довгий термін служби. На всі моделі діє гарантія 7 років.

 “Клімат контроль” є офіційним представником компанії “Haier” в західній Україні. Haier одна з небагатьох компаній на ринку Львова і України, що надає семирічну гарантію на водонагрівачі. Вашій увазі представлений широкий модельний ряд від економних рішень до техніки преміум класу. Флагманські моделі оснащені інтелектуальною системою управління. Вона здійснює підрахунок гарячої води і час її використання, щоб забезпечити вас необхідним об’ємом води в потрібний час.

Також ми пропонуємо водонагрівачі з механічним управлінням, і бойлери малого об’єму (від 10 літрів). Всі моделі оснащені системою безпеки Shock Proof, що гарантує 100% захист від ураження струмом.

Переваги електричних водонагрівачів Haier

Функція водонагрівача fast saving

Функція fast saving

Прискорений нагрів води до потрібної температури. Водонагрівачі Haier обладнані потужними ТЕНами, що забезпечують швидке нагрівання води. Завдяки роботі двох ТЕНів, сумарна потужність складає 3кВт.

Функція бойлера smart shower

Функція Smart Shower

Автоматичне визначення потрібної температури води. Водонагрівач автоматично визначає потрібну температуру нагрівання в залежності від заданої кількості користувачів: 1 користувач – 25 градусів, 2 користувачі – 50 градусів, 3 – 75 градусів.

Функція бойлера bps - захист від бактерій

Функція BPS

Режим BPS забезпечує антибактеріальну обробку води. Активацію функції можна здійснити натиснувши кнопку на панелі керування.

Довгий термін служби бойлера

Довгий термін служби

ТЕН із нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь менш схильна до впливу солей жорсткості. Водонагрівач Haier краще служить в умовах експлуатації жорсткої води, ніж водонагрівачі з ТЕНом з міді.

Як вибрати водонагрівач (бойлер)

Перед тим як купити бойлер, потрібно подумати над тим, яка модель більше підходить для вашого помешкання. Перш за все слід визначитись з енергоресурсом. Водонагрівач може бути газовим або електричним. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір саме на електричних моделях, оскільки вони більш економні.

Після цього потрібно врахувати ще один важливий фактор – необхідний об’єм гарячої води. Наскільки часто здійснюється миття посуду і як часто члени сім’ї приймають водні процедури. Для невеликої сім’ї можна купити накопичувальний водонагрівач на 80-100 літрів.

Обов’язково враховуйте  місце встановлення приладу, цей фактор має значний вплив на вибір моделі. І не забувайте про потужність електромережі та напору води. Чи підійдуть вони для постійної і безперебійної роботи.

Електричний водонагрівач встановлений на кухні

Де купити електричний водонагрівач?

Пропонуємо вам купити електричний бойлер в інтернет магазині «Клімат контроль». Наше завдання – допомогти вам створити комфорт в квартирі чи домі. І надати великий вибір сучасної техніки за найкращою ціною. Після замовлення, ми беремо на себе всі труднощі з доставкою і встановленням. Терміни будуть попередньо з вами узгоджені. Зверніть увагу, що ми працюємо не тільки у Львові, а й в інших містах України. Оперативна доставка забезпечить отримання товару в найкоротші терміни.

Виникли труднощі з вибором водонагрівача – телефонуйте не зволікаючи. Ми проведемо для вас безкоштовну консультацію і допоможемо зробити правильний вибір для вашої оселі.

Контакти інтернет-магазину "Клімат контроль"


    Ім’я*


    Телефон*