HEC

Логотип компанії hecПобутові кондиціонери торгової марки Hec випускаються відомим китайським виробником Haier. Кондиціонери Hec завойовують популряність серед користувачів за рахунок простоти і надійної конструкції, а також демократичною ціною.

Модельний ряд спліт-систем цієї марки не відрізняється різноманіттям. Фактично кондиціонери Hec – це злегка модернізована бюджетна серія Haier. Форма і колір стандартні – білий внутрішній блок зі злегка округленими краями.  Вибір необхідно робити по області застосування – для квартири, офісу або іншого службового приміщення.

Кондиціонери HEC

Серія 203 остання в лінійці моделей і характеризується такими особливостями в залежності від виду:

HDR R Найбільш доступна за вартістю спліт система Hec. Для оптимізації контролю роботи впроваджено 6 режимів в залежності від зовнішніх параметрів в приміщенні – температура повітря, вологість. Вони виставляються вручну, автоматика відсутня.
HNB, HNC і HNA R2. Характеризуються великим вибором по потужності, але конструктивно нічим не відрізняються від вищеописаної моделі. Перевага – вбудований більш продуктивний повітряний фільтр.
Серія DB. Це інверторні спліт-системи, розроблені тільки для потужних моделей. Позитивні моменти – економія витрат електроенергії і мінімальні показники випаровування холодоагенту.

Якщо вам потрібен кондиціонер у Львові – звертайтесь в кілмат контроль.

Відображаються усі з 9 результатів