Електроприводи Lufberg

Інтернет магазин «Клімат контроль» пропонує великий асортимент електроприводів Lufberg. Вони дозволять забезпечити оптимальне рішення при побудові систем автоматизації. Електроприводи застосовуються при автоматизації будівель, теплового обладнання в системах опалення, вентиляції і кондиціонування повітря.

Види електроприводів, що ми пропонуємо

Купити електропривід

В інтернет магазині “Клімат контроль” ви можете купити електроприводи Lufberg за низькими цінами та швидкою доставкою. Всі електроприводи знаходять у нас на складі в м. Львів. Зверніть увагу, що ми здійснюємо доставку по всій Україні. Щоб ознайомитись з повним асортиментом і дізнатись ціни завантажте прайс-лист. Для замовлення зателефонуйте нам або заповніть форму зворотнього зв’язку. 

Опис електроприводів Lufberg

Компанія Lufberg пропонує електроприводи з діапазоном крутних моментів від 2 до 32 Нм і набором додаткових функцій з використанням сучасних технологій, а також забезпеченням найвищих стандартів якості. Надійність, простота монтажу і обслуговування забезпечують максимальну функціональність і економічність.

Дизайн

Люфберг - це сучасні електроприводи, що поєднують в собі елегантність, невеликі розміри, високу функціональність і простоту в управлінні. Електроприводи забезпечені фіксаторами, що запобігають обертання корпусу.

Механічна частина

Універсальні електроприводи Люфберг забезпечують високий крутний момент і при цьому можуть бути розміщені в дуже невеликому просторі. Електроприводи з функцією захисного повернення оснащені спеціальною пружиною, яка при перемиканні приводу в нормальне робоче положення зводиться і гарантує, при зникненні електроживлення, безпечне відкриття / закриття повітряної заслінки або клапана.

Електроніка

До комбінації традиційних технічних рішень додаються нові властивості, як, наприклад, автоблокування для всіх моделей. Електроприводи захищені від перевантаження, не вимагають кінцевих вимикачів, у них автоматичне відключення при досягненні заданої точки або механічного обмежувача і одночасно підтримується можливість управління.

Адаптер

Проста установка приводу на керований елемент відбувається безпосередньо на вал заслінки за допомогою багатоцільового адаптера. Він призначений не тільки для приєднання різних штоків (валів), але також може бути використаний як індикатор стану і як обмежувач кута обертання.

Електроприводи Lufberg відрізняються зручним і сучасним дизайном, відносно компактними розмірами, доведеною надійністю і економічністю. Приводи, судячи з відгуків покупців, легкі в експлуатації і забезпечують максимальну безпеку. Окремо відзначають доступну цінову політику на приводи Люфберг. На нашому сайті ви можете купити електроприводи Lufberg.

Переваги електроприводів Lufberg

Широкий модельний ряд дозволяє підібрати оптимальну модель для вирішення будь-якої задачі, адже електроприводи LUFBERG це:

 • широкий діапазон крутять моментів від 2 Нм до 32 Нм;
 • номінальну напругу 24V або 220V;
 • управління 2-х / 3-х позиційне або плавне 0 … 10V / 4 … 20mA;
 • стандартні моделі і моделі з пружинним поверненням;
 • прискорені електроприводи;
 • моделі з вбудованими перемикачами;
 • електроприводи для протипожежних клапанів;
 • наявність адаптерів для використання з водяними клапанами.
Електроприводи люфберг

Контакти інтернет-магазину "Клімат контроль"


  Ім’я*


  Телефон*