Безпровідна охоронна сигналізація для дому, квартири та офісу - Ajax

Ajax – це безпровідна охоронна сигналізація для квартири, будинку та офісу, яку легко встановити своїми руками. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні. Система безпеки Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки.

Захист від всіх видів загроз

Захищає від проникнення

Захищає від пожежі

Захищає від затоплення

Які пристрої включає сигналізація Аякс

ajax hub - центр керування

Ajax Hub

Інтелектуальний центр системи безпеки Ajax. Збирає дані і контролює роботу датчиків. При появі загрози - моментально надсилає сигнали тривоги.

ajax doorprotect - захист дверей

Ajax DoorProtect

Датчик відкриття дверей та вікон. Спрацьовує при розведенні магнітів на відстань 2 см один від одного. Без заміни батареї працює до 7 років.

Пульт ajax spacecontrol - для екстренного виклику охорони

Ajax SpaceControl

Брелок з тривожною кнопкою. Звичайно сигналізацією Ajax зручніше керувати зі смартфона. Але краще мати по одному брелку кожному користувачу. На випадок якщо телефон розрядиться.

Датчик ajax motionprotect - детектор руху

Ajax MotionProtect

Датчик руху. Моментально визначає появу людини в приміщені але ігнорує домашніх тварин. Працює до 7 років без заміни батареї.

Ajax GlassProtect

Ajax GlassProtect

Датчик розбиття скла. Двофакторне визначення розбиття мінімізує хибні спрацювання. Без заміни працює до 7 років.

Датчик ajax leaksprotect - захист від протікання води

Ajax LeaksProtect

Датчик визначення затоплення. Швидко виявляє витоки води. Відміняє тривогу коли вода повністю висохне.

датчик ajax fireprotect - пожежна безпека

Ajax FireProtect

Датчик диму з температурним сенсором. Слідкує за пожежною безпекою і відразу сповіщає про температурні стрибки, а також про небезпечний рівень чадного газу.

ajax streetsiren - вулична сирена

Ajax StreetSiren

Безпровідна вулична сирена. Світлозвукова сигналізація з можливістю налаштування гучності від 85 до 113 дБ.

ajax homesiren - домашня сирена

Ajax HomeSiren

Безпровідна домашня сирена. Звукова сигналізація з можливістю налаштування гучності від 81 до 97 дБ.

Перемикач ajax wallswitch - для віддаленого контролю за приладами

Ajax WallSwitch

Реле для дистанційного керування побутовими приладами. Слідкує за витратами електроенергії і контролює включення техніки в приміщенні.

Надійність системи безпеки Ajax

Хаб і датчики готові до атак на програмному та апаратному рівнях. Радіоканал зашифрований, що виключає перехоплення і підміну пристроїв. При розтині або знищення датчика система моментально відправить сигнал тривоги. Вбудовані алгоритми визначають момент початку глушіння і переводять всі пристрої на чисту частоту.

Шифрування і захист

Зашифровані радіоканали забезпечать захист від сканування або підробки. Тампер захищає кожен датчик від взлому.

Двоканальний зв'язок

Два активних канали зв'язку - GSM і Ethernet. У разі відключення інтернету система переключиться на роботу по каналу зв'язку GSM.

Резервне живлення

Вбудований акумулятор забезпечить до 15 годин автономної роботи в разі відключення електроенергії.

Швидка реакція

У випадку злому чи знищення датчика - система відразу підніме тривогу.

Просте керування

Керувати сигналізацією Ajax дуже легко. Все, що вам для цього потрібно, - смартфон або ноутбук з доступом до інтернету.

7 років без заміни

Завдяки енергоефективному протоколу передачі даних і налаштуванню потужності датчиків, вони можуть працювати до 7 років без заміни батареї.

Ajax приймають на пульт 149 приватних компаній по всій Україні, і державна Поліція охорони також. Після підключення системи до пульта моніторингу, власник продовжує отримувати сповіщення, а на сигнал тривоги виїжджають професійні охоронці.

Перегляньте відео огляди охоронної сигналізації Ajax

Залишились запитання?

Телефонуйте або залиште заявку і ми проведемо для вас безкоштовну консультацію.


  Ім’я*


  Телефон*  Сигналізація для квартири та дому

  Для чого ми встановлюємо замки на двері? Відповідь очевидна, щоб убезпечити себе, своїх рідних та особисте майно від непроханих гостей. Та проблема полягає в тому, що звичайні дверні замки вже давно не є перешкодою для зловмисників. Тому, все більше людей віддає перевагу додатковим засобам захисту квартири, дому чи офісу. Одним з таких засобів є сучасна безпровідна охоронна сигналізація Ajax. 

  Бездротові GSM-сигналізації є чудовими засобами безпеки житлових і нежитлових об’єктів. Кожен такий комплекс використовує радіоканал для передачі сигналів. Будь-яка сучасна бездротова GSM-сигналізація здатна похвалитися особливою простотою, надійністю та ефективністю в роботі. При цьому їхніх можливостей більш ніж достатньо для виявлення проникнень та усунення небажаних подій. Для бездротових охоронних GSM-сигналізацій характерні наступні переваги: ​​підтримка дистанційного контролю і управління, масштабованість і легка інтеграція в системи «розумного будинку», простота монтажу, різноманітність функцій.

  Зверніть увагу, для початку повноцінного використання системи безпеки Аякс не потрібно прокладати кабелі чи вносити зміни в інтер’єр. Якщо ви ще ніколи не використовували такі охоронні системи, пропонуємо зупинити свій вибір на базовому наборі Ajax StarterKit. 

  Базовий набір сигналізації Ajax StarterKit

  Базовий набір включає декілька датчиків, які дозволять познайомитись з сигналізацією і в найкоротші терміни убезпечити свою квартиру чи дім. Базовий набір включає: 

  • Безпровідний датчик відчинення дверей чи вікон. Він реагує на їхнє відкривання і передає сигнал на пульт і смартфон.
  • Безпровідний датчик руху, який вміє розпізнавати тварин і вбереже вас від хибних спрацювань сигналізації.
  • Брелок з тривожною кнопкою.
  • Інтелектуальну централь, яка буде контролювати роботу всіх датчиків. 

  Цього набору цілком достатньо щоб зробити перші кроки для убезпечення вашої квартири. За потреби, ви можете придбати інші датчики, які дозволять ще краще захистити ваше приміщення від зловмисників та інших проблем. Серед таких датчиків: детектор диму, зовнішня та внутрішня сирени, вуличний датчик руху, датчик розбиття скла, датчик витоку води. 

  Підібрати і замовити оптимальний комплект безпровідної сигналізації вам допоможуть спеціалісти магазину “Клімат контроль”. На нашому сайті ви можете купити систему безпеки за найнижчими цінами. Ми з радістю проведемо для вас безкоштовну консультацію та відповімо на всі запитання.