Haier Multi 2U14CS4ERA

Площа приміщень – 40 м.кв.
Можливість підключення 2 внутр. блоки
Компресор – Тоshiba
Загальна довжина магістралі – 30 м
Міжблочний перепад висот – 15 м
Можливість підключення різних типів внутрішніх блоків.
Гарантія – 3 роки.
Опис
Інверторний компресор
Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, споживає на 20-30% менше електроенергії.
| Діапазон робіт, ° C | холод до +46 ° C тепло до -15 ° C |
| Охолодження (min-max), кВт | 4,1 (1,2-4,5) |
| Теплопродуктивність (min-max), кВт | 4,4 (1,5-5,0) |
| Коефіцієнти SEER / EER | 6,1 / 3,83 |
| Коефіцієнти SCOP / COP | 4,0 / 4,03 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 1070 / 1090 |
| Витрата повітря, м.куб / год | 1900 |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
| Діаметри труб, мм
рідинна газова |
6,35 × 2 9,52 × 2 |
Додаткова інформація
| Вага | 34.00 кг |
|---|---|
| Розміри | 27 × 78 × 54 см |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.