Вентиляція і системи вентиляції

Вентиляція повітря – це запорука вашого комфорту та здоров’я. 

Сучасні вентиляційні системи – це профіль компанії «Клімат контроль». Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісну та надійну продукцію від перевірених постачальників. Вам потрібно лише знати, який саме вентилятор потрібно з точки зору завдань, які він буде вирішувати і обсягу приміщення, де його планується використовувати. І потім вибрати з переліку найменувань обладнання, що підходить вам найкраще.

У нас ви можете придбати весь модельний ряд продукції Soler&Palau, що включає в себе наступні товарні групи: побутові та канальні вентилятори, вентилятори для санвузлів, повітряні завіси.

Оберіть категорію

Труднощі з вибором? Зателефонуйте нам прямо зараз і ми безкоштовно проконсультуємо вас і допоможемо вибрати правильний тип вентиляції.

Ім’я*
Телефон*

Що ви отримуєте звернувшись в «Клімат Контроль»

Доступні ціни

Ви отримуєте якісні товари за адекватними цінами.

Гарантії

На всю продукцію поширюється гарантія від виробника.

Доставка

Ми оперативно здійснюємо доставку як у м. Львів так і по всій Україні.

Досвід

Більш ніж 15 років досвіду дозволяють нам братись за найскладніші проекти.

Широкий асортимент

Постійно слідкуємо за ринком та оновлюємо товарну лінію.

Повний спектр

У нас є все, що потрібно для встановлення вентиляції.

Актуальність вентиляційних систем

В даний момент, кондиціонування, тобто створення комфортних умов в побуті і на робочому місці, є невід’ємною частиною життя людей. Необхідний мікроклімат призводить до поліпшення настрою, сприяє підвищенню інтересу до роботи і навіть може сприяти поліпшенню продуктивності праці.

На відміну від минулого часу, коли мікроклімат створювався за допомогою опалювальних систем і відкриття вікон або забиванням щілин в них, сьогодні масово використовуються установки примусової подачі або відбору повітря. Устаткування цих систем дозволяє не тільки видаляти з приміщень газ, що містить результат виробничої діяльності, але і при необхідності, очищати його за допомогою фільтрів. Також при нагнітанні, можливо, очищати, охолоджувати або нагрівати повітря, що подається в приміщення.

Приклад системи вентиляції приміщення

Як обрати оптимальну систему винетиляції приміщення

Вибираючи вентиляційні системи, необхідно розглянути наступні характеристики приміщення:

  • обсяг вентильованого простору;
  • для чого використовується (офіс, виробництво, житло і т.п.);
  • найбільш прийнятний варіант конструкції і монтажу.

Використовуючи ці дані і параметри атмосфери, яку необхідно мати в приміщенні, розглядаються можливі варіанти систем вентиляції.

Без досвіду складно визначиться з вибором оптимальної системи вентиляції. Найпростіше зателефонувати за телефонами вказаними на сайті та отримати безкоштовну консультацію. Наша компанія пропонує до продажу системи приточно – витяжної вентиляції від провідних фірм за доступними цінами. Зверніть увагу, що ми знаходимось у м. Львів але здійснюємо доставку по всій території України.

Контакти інтернет-магазину "Клімат контроль"

Ім’я*
Телефон*