Haier LIGHTERA HSU-09HNM03/R2
18,080.00 грн.
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Діапазон робіт, ° C | холод до +43 ° C тепло до -7 ° C |
| Для кімнати, кв. м. | 25 |
| Охолодження, кВт | 2,7 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2,8 |
| Коефіцієнти EER | 3,75 |
| Коефіцієнти COP | 3,71 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 830 / 755 |
| Витрата повітря, м.куб / год | 500 |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
Немає в наявності
Опис

ОСОБЛИВОСТІ
Функція самоочищення
Вентилятор видалить вологу і просушити теплообмінник. Одночасно усуне запах і знизить ризики розмноження мікроорганізмів у внутрішньому блоці кондиціонера.
Антикорозійне покриття
Покриття Blue Fin захищає теплообмінник від впливу пилу і вологи. Збільшує термін служби обладнання.

Вбудована УФ лампа
Випромінюючи хвилі довжиною 253 … 267 нм., Стерилізує повітря і знищує шкідливі мікроорганізми. Використовується в медицині і косметології.

Турбо режим
Для інтенсивного охолодження або обігріву приміщення використовують турбо режим. Кондиціонер на 47% швидше виходить на задані користувачем параметри.

Протяжний повітряний потік
Подовжена вісь вентилятора внутрішнього блоку збільшила довжину повітряного потоку.
Його протяжність – 12 метрів.

Додаткова інформація
| Вага | 36.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 21 × 81 × 28 см |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 м² |
| Робота на обігрів | до -7 °C |
| Тип компресора | Звичайний |
| Wi-Fi модуль | Опція |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.