Mitsubishi Electric MSZ-GF71VE3/MUZ-GF71VE (серія Стандарт Інвертор)
Оригінальна ціна: 81,702.00 грн..63,700.00 грн.Поточна ціна: 63,700.00 грн..
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площа обслуговування, до | 70 кв.м |
| Температурний діапазон: нагрів | –15 ~ +24ºC |
| сезонна енергоефективність SEER(холод) / SCOP (тепло) | 6,8 (A++) / 4,2 (A+) |
| Температурний діапазон: охолодження | –10 ~ +46ºC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Діаметр труб: газ, мм | 15,88(5/8) |
| Діаметр труб: рідина, мм | 9,52 (3/8) |
| Потужність охолодження / нагрівання, кВт | 7,1 (2,0 – 8,7) / 8,1 (2,2 – 9,9) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, dB(A) | 30-37-41-45-49 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, dB(A) | 55 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку, мм | 325 |
| Ширина внутрішнього блоку, мм | 1100 |
| Глибина внутрішнього блоку, мм | 238 |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку, мм | 840 |
| Висота зовнішнього блоку, мм | 880 |
| Глибина зовнішнього блоку, мм | 330 |
| Додаткові характеристики | |
| Розхід повітря, м3/г | 582-1068 |
| Струм, А | 16.6 |
| Режими роботи | Холод-тепло |
| Вага Зовнішнього блоку, кг | 53 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 16.0 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
Опис
Основна інформація про настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-GF71VE3/MUZ-GF71VE (серія Стандарт Інвертор)
Низький рівень шуму і висока енергоефективність. Сучасний ергономічний дизайн внутрішнього блоку. 2 направляючих повітряного потоку з незалежним приводом (2 електродвигуна).
- Низький рівень шуму – 19 дБ (А) (моделі MSZ-SF25 / 35VE2) і висока енергоефективність.
- Сучасний ергономічний дизайн внутрішнього блоку.
- Новий бездротовий пульт з вбудованим тижневим таймером.
- 2 направляючих повітряного потоку з незалежним приводом (2 електродвигуна).
- Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
- У комплекті з блоком поставляється ІЧ-пульт управління. За допомогою додаткового адаптера MAC-333IF можна підключити настінний провідний пульт управління – PAR-31MAA.
- Система фільтрації повітря (моделі MSZ-SF VE): повнорозмірний наноплатиновий повітряний фільтр з терміном служби 9 років і антиалергенна фільтруюча вставка (опція).
- Режим «I save» дозволяє організувати економічне чергове опалення – мінімальна температура в приміщенні може становити + 10 ° С.
- Режим економічного охолодження «ECONO COOL».
- Авторестарт. Автоматичне повернення кондиціонера в попередній робочий режим після відновлень електроживлення.
- 24-х годинний тижневий таймер. Таймер дозволяє організувати автоматичну роботу системи кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 включення / виключення, а також зміна цільової температури.
- Автоматична зміна режиму. Система управління автоматично перемикає режими (охолодження або нагрів) для підтримки цільової температури в приміщенні.
- Системи кондиціювання повітря Mitsubishi Electric з інвертором автоматично підлаштовуються під змінюється кількість теплоти, яке надходить до приміщення. Оптимальне регулювання продуктивності компресора забезпечує не тільки комфортне підтримання температури в режимах охолодження і нагрівання повітря, але й економію електроенергії. Компанії Mitsubishi Electric вдається поєднувати у своєму обладнанні міць, комфорт і максимально можливу на сьогоднішній день економічність.
- Управління через інтернет (опція).
- Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
- Клас енергоефективності «А ++ / A +». Всі моделі серії MSZ-SF25 ~ 50VE2 і MSZ-GF60 / 71VE мають високу енергетичну ефективність по європейській класифікації: «А ++» – в режимі охолодження і «A +», – в режимі нагріву.
- Дві направляючі потоку з незалежним приводом. Верхня і нижня направляючі повітряного потоку оснащені окремими приводними електродвигунами. Це дозволяє створити більш комфортний розподіл повітря в приміщенні.
Додаткова інформація
| Вага | 16.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 110.0 × 23.8 × 32.5 см |
| Колір вн. блока | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | до 70 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |
| Wi-Fi модуль | Опція |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.