Mitsubishi Electric MSZ-DM35VA/MUZ-DM35VA (серія Класік Інвертор)
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площа обслуговування, до | 35 кв.м |
| Температурний діапазон: нагрів | –10 ~ +24ºC |
| сезонна енергоефективність SEER(холод) / SCOP (тепло) | 5,7 (A+) / 4,1 (A+) |
| Температурний діапазон: охолодження | –10 ~ +46ºC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Діаметр труб: газ, мм | 9,52 (3/8) |
| Діаметр труб: рідина, мм | 6,35 (1/4) |
| Потужність охолодження / нагрівання, кВт | 3,15 (1,4 – 3,5) / 3,6 (1,1 – 4,1) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, dB(A) | 22-31-38-45 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, dB(A) | 51 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку, мм | 290 |
| Ширина внутрішнього блоку, мм | 799 |
| Глибина внутрішнього блоку, мм | 232 |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку, мм | 699 |
| Висота зовнішнього блоку, мм | 538 |
| Глибина зовнішнього блоку, мм | 249 |
| Додаткові характеристики | |
| Розхід повітря, м3/г | 228 – 654 |
| Струм, А | 6.5 |
| Режими роботи | Холод-тепло |
| Вага Зовнішнього блоку, кг | 25.0 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 9.0 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
Опис
Основна інформація про настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-DM35VA/MUZ-DM35VA (серія Класік Інвертор)
Серія Classic Inverter – доступна якість. Традиційна якість Mitsubishi Electric, інверторні технології, які забезпечують швидкий вихід на режим, низьке електроспоживання і відсутність пускових струмів, комфортний рівень шуму, – все це вкладається в прийнятну ціну.
Там, де потрібна висока надійність і оптимальне поєднання ціни та якості, серія Classic Inverter стане найкращим вибором.
Клас енергоефективності «A +»
Всі моделі серії MSZ-DM25 ~ 71VA мають високу енергетичну ефективність за європейською класифікацією: «А +» – в режимах охолодження і нагріву.
Розширений температурний діапазон в режимі охолодження
Системи MSZ-DM25 / 35VA мають розширений діапазон температур зовнішнього повітря, що дозволяє використовувати ці системи для охолодження приміщень зі значними тепло-надходженнями в холодну пору року. Наприклад, офісні приміщення з великою площею скління і тепловиділеннями від людей і устаткування.
Підключення Wi-Fi інтерфейсу і систем управління
Опційний Wi-Fi інтерфейс MAC-567IF-E1 забезпечує 2 варіанти управління: безпосереднє і віддалене. У першому варіанті можна використовувати смартфон в якості бездротового пульта управління зі зручним інтерфейсом і розширеними можливостями. Кондиціонер буде миттєво реагувати на команди. Віддалене управління реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об’єктів, наприклад, заміського будинку.
В якості альтернативи можна підключити комбінований інтерфейс MAC-333IF-E для взаємодії із зовнішніми системами управління, з’єднання провідного пульта PAR-33MAAG, а також для підключення в сигнальну лінію мультизональних систем M-NET.
Конвертори (шлюзи) ME-AC- * реалізують підключення в системи диспетчеризації будівель на основі мереж KNX (EIB), Modbus RTU, LonWorks і EnOcean.
Одночасне підключення до внутрішнього блоку інтерфейсів MAC-567IF-E1, MAC-333IF-E, ME-AC- * неможливо.
- Сезонна енергоефективність класу «А +».
- Робота в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря до -10 ° C (MSZ-DM25 / 35VA).
- Передбачено взаємодію з зовнішніми системами управління та контролю.
- Вбудований 12-ти годинний таймер автоматично вмикає та вимикає. Дискретність установки таймера становить 1 годину.
- Схемотехнічне рішення для компенсації реактивної потужності.
- Функція економічного охолодження «Econo Cool».
- Автоматичне відновлення роботи після збою електроживлення (авторестарт).
Додаткова інформація
| Вага | 9.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 79.9 × 23.2 × 29.0 см |
| Колір вн. блока | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |
| Wi-Fi модуль | Опція |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.