Soler&Palau HCM-225 N
9,217.00 грн.
Віконний вентилятор Soler&Palau HCM-225 N
Гарантія виробника: 12міс.

Опис

| Продуктивність | 695 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Частота обертів | 1350 об./хв. |
| Рівень шуму | 46 дБ(А) |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Діаметр під’єднання | 250 мм. |
| Вага | 1,80 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 1.80 кг |
|---|---|
| Тип встановлення | накладні |
| Продуктивність | від 500 до 800 м³/год |
| Особливості | зворотній клапан |
| Діаметр під'єднання | 250 мм |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.