Soler&Palau HCM-150N
6,562.00 грн.
Віконний вентилятор Soler&Palau HCM-150N
Гарантія виробника: 12міс.

Опис

| Продуктивність | 220 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Частота обертів | 1900 об./хв. |
| Рівень шуму | 42 дБ(А) |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Діаметр під’єднання | 174 мм. |
| Вага | 0,90 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 0.90 кг |
|---|---|
| Діаметр під'єднання | 160 мм |
| Особливості | зворотній клапан |
| Продуктивність | до 300 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.