Опис


| Продуктивність | 190 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Частота обертів | 2350 об./хв. |
| Рівень шуму | 42 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 44 |
| Діаметр під’єднання | 120 мм. |
| Вага | 0,70 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 0.70 кг |
|---|---|
| Діаметр під'єднання | 120 мм |
| Продуктивність | до 200 м³/год |
| Тип встановлення | канальні |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.