Опис


| Продуктивність | 100 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Частота обертів | 2450 об./хв. |
| Рівень шуму | 37.5 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 44 |
| Діаметр під’єднання | 100 мм. |
| Вага | 0,50 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 0.50 кг |
|---|---|
| Діаметр під'єднання | 100 мм |
| Продуктивність | до 100 м³/год |
| Тип встановлення | канальні |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.