Soler&Palau SILENT-300 CZ
6,091.00 грн.

| Особливості | Модель “CZ” |
| Світловий індикатор | так |
| Зворотній клапан | так |
| Підшипник кульковий | так |
Опис
| Продуктивність | 280 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Частота обертів | 1700 об./хв. |
| Рівень шуму | 32 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 45 |
| Діаметр під’єднання | 150 мм. |
| Вага | 1,25 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |

Додаткова інформація
| Діаметр під'єднання | 150 мм |
|---|---|
| Особливості | зворотній клапан, супер тихий, кульковий підшипник |
| Продуктивність | до 300 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.