Soler&Palau SILENT-300 CRZ ‘PLUS’
9,824.00 грн.

| Особливості | Модель “CRZ” |
| Світловий індикатор | так |
| Зворотній клапан | так |
| Підшипник кульковий | так |
| Регульований таймер (1-30 хв.) | так |
Доступно за замовленням
Опис
| Продуктивність | 320 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Частота обертів | 2000 об./хв. |
| Рівень шуму | 36 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 45 |
| Діаметр під’єднання | 150 мм. |
| Вага | 1,65 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |

Додаткова інформація
| Діаметр під'єднання | 150 мм |
|---|---|
| Особливості | зворотній клапан, супер тихий, кульковий підшипник, таймер |
| Продуктивність | від 300 до 500 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.