Haier Multi 5U34HS1ERA

Площа приміщень – 100 м.кв.
Можливість підключення 5 внутр. блоки
Компресор – Mitsubishi Electric
Загальна довжина магістралі – 80 м
Міжблочний перепад висот – 15 м
Можливість підключення різних типів внутрішніх блоків.
Гарантія – 3 роки.
Опис
Інверторний компресор
Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, споживає на 20-30% менше електроенергії.
| Діапазон робіт, ° C | холод до +46 ° C тепло до -15 ° C |
| Охолодження (min-max), кВт | 10,0 (1,8-10,8) |
| Теплопродуктивність (min-max), кВт | 10,7 (1,9-11,5) |
| Коефіцієнти SEER / EER | 7,0 / 3,8 |
| Коефіцієнти SCOP / COP | 4,0 / 4,1 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 2770 / 2680 |
| Витрата повітря, м.куб / год | – |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
| Діаметри труб, мм
рідинна газова |
6,35 × 5 9,52х4+12,7х1 |
Додаткова інформація
| Вага | 77.00 кг |
|---|---|
| Розміри | 34 × 95 × 84 см |
| Рекомендована площа приміщення | більше 70 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.