Soler&Palau DECOR-300 C
4,415.00 грн.
DECOR-300 C
Світловий індикатор
Зворотній клапан
Гарантія виробника: 12міс.
Опис

| Продуктивність | 250 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Частота обертів | 2240 об./хв. |
| Рівень шуму | 46 дБ(А) |
| Рівень захисту | IP X4 |
| Діаметр під’єднання | 150 мм. |
| Вага | 1.44 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 1.44 кг |
|---|---|
| Вентилятори для санвузлів | C, CZ |
| Діаметр під'єднання | 150 мм |
| Особливості | зворотній клапан |
| Продуктивність | до 300 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.