Soler&Palau DECOR-200 C
Діапазон цін: від 2,823.00 грн. до 3,710.00 грн.
Гарантія виробника: 12міс.

Опис

| Продуктивність | 185 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Частота обертів | 2500 об./хв. |
| Рівень шуму | 45.5 дБ(А) |
| Рівень захисту | IP X4 |
| Діаметр під’єднання | 120 мм. |
| Вага | 0,8 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 0.44 кг |
|---|---|
| Вентилятори для санвузлів | C, CZ |
| Діаметр під'єднання | 120 мм |
| Особливості | зворотній клапан |
| Продуктивність | до 200 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.