HEC HEC-07QC(I) / HEC-07QC(O)
9,976.00 грн.
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Діапазон робіт, ° C | холод до +43 ° C тепло до -7 ° C |
| Для кімнати, кв. м. | 20 |
| Охолодження, кВт | 2,0 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2,0 |
| Коефіцієнти EER | 3,24 |
| Коефіцієнти COP | 3,64 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 730 / 630 |
| Витрата повітря, м.куб / год | 450 |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
Опис

ОСОБЛИВОСТІ
Антикорозійне покриття
Покриття Blue Fin захищає теплообмінник від впливу пилу і вологи. Збільшує термін служби обладнання.

Режим комфортного сну
Режим «СОН» допомагає налаштувати роботу кондиціонера для економного енергоспоживання і комфортного мікроклімату.

В режимі охолодження кондиціонер перші дві години піднімає температуру на 1 ⁰С, з інтервалом
в одну годину. Потім фіксує її, і через шість годин роботи вимикається.
При опаленні, кондиціонер в першу годину роботи підніме температуру повітря на 2 ⁰С.
Далі протягом години знижує її на тих же 2 ⁰С, і знову піднімає на 1 ⁰С.
Через шість годин роботи – вимикається.
Турбо режим
Для інтенсивного охолодження або обігріву приміщення використовують турбо режим. Кондиціонер на 47% швидше виходить на задані користувачем параметри.

Додаткова інформація
| Вага | 28.9 кг |
|---|---|
| Розміри | 19.0 × 70.8 × 26.3 см |
| Рекомендована площа приміщення | до 20 м² |
| Робота на обігрів | до -7 °C |
| Тип компресора | Звичайний |
| Wi-Fi модуль | Опція |
Вам також може сподобатися…
-
Haier LIGHTERA HSU-07HNM03/R2
16,800.00 грн.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.