Водонагрівач Haier EWH ES50V (A3)
- Гарантія – 7 років;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.

Водонагрівач Haier EWH ES50V (A3)
- Робочий об’єм – 50 л;
- Потужність – 1,5 кВт;
- Час нагріву – 110 хв;
- Температура нагріву води – 75 ° С;
- Робочий тиск – 8 бар;
- UMS-технологія покриття бака;
- Захист від ураження струмом «Shoke Proof»;
- Захист від перегріву і надлишкового тиску;
- Збільшений магнієвий анод;
- Захист від сухого перегріву;
- Рівномірний розподіл холодної води.
Опис

Серія водонагрівачів звичної циліндричної форми. У лінійці представлені три моделі об’ємом: 50, 80 і 100 літрів. Серія ES – це моделі бойлерів з оптимальним обсяг 50, 80 і 100 літрів і компактні розміри серед аналогів. Водонагрівачі захищені від перегріву і надлишкового тиску. Функція «Safe Care» – надійний захист від ураження електричним струмом.
Дезінфекція та стерилізація
У бойлері реалізований антибактеріальний режим водободготовкі. Бойлер нагріє воду до 80 градусів.


Захист від ураження електрострумом
Технологія «Shock Proof» забезпечить користувачу захист від удару електрострумом. Запобігає витоку струму при будь-яких умовах: без заземлення, невірного електромонтажу.
| Керування | менанічне |
| Клас водонепроникності | IPX4 |
| Підключення, R “ | 1/2 ” |
| Установка | вертикальна |
| Колір блоку | білий |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
Додаткова інформація
| Вага | 17.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 40 × 39 × 67 см |
| Об'єм/Штук | 50 літрів |
Вам також може сподобатися…
-
Haier EWH ES80V (F1)
13,560.00 грн.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.