Haier EWH ES30V
- Гарантія – 7 років;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.

Водонагрівач Haier EWH ES30V
- Робочий об’єм – 30 л.
- Потужність – 2,0 кВт.
- Час нагріву – 38 хв.
- Температура нагріву води – 75 ° С
- Робочий тиск – 8 бар.
- UMS-технологія покриття бака.
- Захист від ураження струмом «Shoke Proof».
- Захист від перегріву і надлишкового тиску.
- Збільшений магнієвий анод.
- Захист від сухого перегріву.
Опис
У лінійці представлені три моделі об’ємом: 15 і 30 літрів. Крім захисту від ураження електричним струмом, в бойлерах передбачена додатковий захист від сухого нагріву і надлишкового тиску.
Всі водонагрівачі захищеності від перегріву і надлишкового тиску.
Захист від ураження електрострумом
Технологія «Shock Proof» забезпечить користувачу захист від удару електрострумом. Запобігає витоку струму при будь-яких умовах: без заземлення, невірного електромонтажу.
| Керування | механічне |
| Клас водонепроникності | IPX4 |
| Підключення, R “ | 1/2 ” |
| Установка | вертикальна |
| Колір блоку | біло-чорний |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
Додаткова інформація
| Вага | 14.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 40.5 × 40.0 × 45.4 см |
| Об'єм/Штук | 30 літрів |
Вам також може сподобатися…
-
Водонагрівач Haier EWH ES15 V/L
4,500.00 грн.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.