Опис

| Продуктивність | 300 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Частота обертів | 2200 об./хв. |
| Рівень шуму | 45 дБ(А) |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Діаметр під’єднання | 150 мм. |
| Вага | 1,50 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 1.50 кг |
|---|---|
| Діаметр під'єднання | 150 мм |
| Продуктивність | від 300 до 500 м³/год |
| Тип встановлення | накладні, канальні |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.