Soler&Palau CK-50
9,817.00 грн.
Кухонний вентилятор Soler&Palau CK-50
- піддон для збирання жирів
- захисна решітка
- фільтр з нержавіючої сталі (опція)
- деталі які можна мити
- розбірна конструкція
Гарантія виробника: 12міс.

Артикул: 5211419600
Категорія: Кухонний вентилятор Soler&Palau CK (металеві моделі)
Бренд:
Soler&Palau
Бренд: Soler&Palau
Опис


Для найбільшої ефективності видалення забрудненого повітря, кухонні витяжні вентилятори необхідно встановлювати над плитою, всередині кухонного капелюха.
Продуктивність вентилятора підбирається виходячи з розмірів капелюха, відстані до плити і довжини витяжного повітропроводу.
Нижче наведена таблиця для орієнтовного подбору кухонного витяжного вентилятора.

| Максимальна витрата повітря | 460 м.куб./год. |
| Споживана потужність | 115 Вт. |
| Напруга | 230 В |
| Частота обертів | 1300 об./хв. |
| Рівень шуму | 58 дБ(А) |
| Робочі температури | +5 / +35 С |
| Діаметр під’єднання | 115 мм. |
| Вага | 3,50 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 3.50 кг |
|---|---|
| Тип встановлення | накладні |
| Продуктивність | від 300 до 500 м³/год |
| Діаметр під'єднання | 120 мм |
Будьте першим, хто залишив відгук на “Soler&Palau CK-50” Скасувати коментар
Супутні товари
-
Soler&Palau CK-35 N
7,518.00 грн.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.