Опис
| Продуктивність | 250 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Частота обертів | 1700 об./хв. |
| Рівень шуму | 38 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 45 |
| Діаметр під’єднання | 150 мм. |
| Вага | 1,50 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |


Додаткова інформація
| Вага | 1.5 кг |
|---|---|
| Вентилятори для санвузлів | CZ, CRZ, CHZ |
| Діаметр під'єднання | 150 мм |
| Особливості | зворотній клапан, супер тихий, кульковий підшипник, таймер, гігростат (датчик вологості) |
| Продуктивність | до 300 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.