Опис
| Продуктивність | 85 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Частота обертів | 2400 об./хв. |
| Рівень шуму | 26,5 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 45 |
| Діаметр під’єднання | 100 мм. |
| Вага | 0,67 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |

Додаткова інформація
| Вентилятори для санвузлів | CZ, CRZ |
|---|---|
| Діаметр під'єднання | 100 мм |
| Особливості | зворотній клапан, супер тихий, кульковий підшипник, таймер |
| Продуктивність | до 100 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.