Mitsubishi Electric MSZ-HJ25VA/MUZ-HJ25VA (серія Класік Інвертор)
16,740.00 грн.
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площа обслуговування, до | 25 кв.м |
| Температурний діапазон: нагрів | –10 ~ +24ºC |
| сезонна енергоефективність SEER(холод) / SCOP (тепло) | 5,1 (A) / 3,8 (A) |
| Температурний діапазон: охолодження | +15 ~ +46ºC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Діаметр труб: газ, мм | 9,52 (3/8) |
| Діаметр труб: рідина, мм | 6,35 (1/4) |
| Потужність охолодження / нагрівання, кВт | 2,5 (1,3 – 3,0) / 3,15 (0,9 – 3,5) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, dB(A) | 22-30-37-43 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, dB(A) | 50 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку, мм | 290 |
| Ширина внутрішнього блоку, мм | 799 |
| Глибина внутрішнього блоку, мм | 232 |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку, мм | 699 |
| Висота зовнішнього блоку, мм | 538 |
| Глибина зовнішнього блоку, мм | 249 |
| Додаткові характеристики | |
| Розхід повітря, м3/г | 228 – 570 |
| Струм, А | 5.8 |
| Режими роботи | Холод-тепло |
| Вага Зовнішнього блоку, кг | 24.0 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 9.0 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
Немає в наявності
Опис
Основна інформація про настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-HJ25VA/MUZ-HJ25VA (серія Класік Інвертор)
Серія Classic Inverter – доступна якість. Внутрішні блоки MSZ-HJ VA комплектуються антиалергенним ензимним фільтром тонкого очищення. Спеціальне покриття фільтра руйнує структуру часток, що викликають алергічні реакції.
Там, де потрібна висока надійність і оптимальне поєднання ціни та якості, серія Classic Inverter стане найкращим вибором.
- Сезонна енергоефективність класу «А +» (MSZHJ50 / 60 / 71VA).
- Функція економічного охолодження «Econo Cool».
- Вбудований 12-ти годинний таймер автоматичного включення або виключення. дискретність установки таймера становить 1 годину.
- Автоматичне відновлення роботи після збою електроживлення (авторестарт).
- Антиалергенний ензимний фільтр входить в комплект внутрішніх блоків MSZ-HJ25 / 35 / 50VA-ER2.
Додаткова інформація
| Вага | 9.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 79.9 × 23.2 × 29.0 см |
| Колір вн. блока | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |
| Wi-Fi модуль | Опція |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.