Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE2/MUZ-FH50VE (серія Делюкс Інвертор)
93,500.00 грн.
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площа обслуговування, до | 50 кв.м |
| Температурний діапазон: нагрів | –15 ~ +24ºC |
| сезонна енергоефективність SEER(холод) / SCOP (тепло) | 7,2 (A++) / 4,2 (A++) |
| Температурний діапазон: охолодження | –10 ~ +46ºC |
| Тип компресора | Інверторний |
| Діаметр труб: газ, мм | 12,7 (1/2) |
| Діаметр труб: рідина, мм | 6.35 (1/4) |
| Потужність охолодження / нагрівання, кВт | 5,0 (1,9 – 6,0) / 6,0 (1,7 – 8,7) |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, dB(A) | 27-31-35-39-44 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, dB(A) | 51 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку, мм | 305(+17мм датчик «3D I-SEE») |
| Ширина внутрішнього блоку, мм | 925 |
| Глибина внутрішнього блоку, мм | 234 |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку, мм | 840 |
| Висота зовнішнього блоку, мм | 880 |
| Глибина зовнішнього блоку, мм | 330 |
| Додаткові характеристики | |
| Розхід повітря, м3/г | 384 – 744 |
| Струм, А | 14.0 |
| Режими роботи | Холод-тепло |
| Вага Зовнішнього блоку, кг | 55 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 13.5 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
Опис
Основна інформація про настінний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE2/MUZ-FH50VE (серія Делюкс Інвертор)
Серія MSZ FH втілила останні наукові і технологічні досягнення в області очищення повітря і розподілу повітряних потоків. Це кульмінація наших зусиль по створенню здорової атмосфери у вас вдома.

- Датчик 3D I-SEE створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить у ньому становище людей. На цих даних базуються режими автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.
- Система очищення повітря Plasma Quad дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу. Вбудований дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи.
- Природний повітряний потік внутрішнього блоку передає особливості природного руху повітря і непомітно створює відчуття спокою і тиші.
- Роздільне управління повітряними заслінками для широкого охоплення приміщення, а також для створення комфорту одночасно для декількох користувачів.
- Рекордно високий рівень енергоефективності дозволяє використовувати кондиціонер цілодобово, не піклуючись про вартість електроенергії.
- Низький рівень шуму – 20 дБ (MSZ-FH25VE).
- Значні можливості по довжині магістралі хладагента і перепаду висот.
- Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промае надходить до приміщення. Оптимальне регулювання продуктивності компресора забезпечує не тільки комфортне підтримання температури в режимах охолодження і нагрівання повітря, але й економію електроенергії. Компанії Mitsubishi Electric вдається поєднувати у своєму обладнанні міць, комфорт і максимально можливу на сьогоднішній день економічність.
- Управління через інтернет (опція).
- 24-х годинний тижневий таймер. Таймер дозволяє організвать автоматичну роботу системи кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 включення / виключення, а також зміна цільової температури.
- Охолодження при низьких температурах. Система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього повітря.
- Автоматична зміна режиму. Система управління автоматично перемикає режими (охолодження або нагрів) для підтримки цільової температури в приміщенні.
- Авторестарт. Автоматичне повернення кондиціонера в попередній робочий режим після відновлень електроживлення.
Додаткова інформація
| Вага | 13.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 92.5 × 23.4 × 30.5 см |
| Колір вн. блока | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | до 50 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Тип компресора | Інверторний |
| Wi-Fi модуль | Опція |
Вам також може сподобатися…
-
Mitsubishi Electric MSZ-LN50VG…/MUZ-LN50VG – Білий
99,650.00 грн.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.