Інтелектуальний вентилятор в ванну SILENT DUAL 200
9,397.00 грн.
SILENT DUAL 200 – інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу у відповідність до навколишніх умов і потреб за допомогою датчика руху і датчика вологості.
| Особливості | Модель SILENT DUAL 200 |
| Світловий індикатор | так |
| Зворотній клапан | так |
| Підшипник кульковий | так |
| Регульований таймер (1-30 хв.) | ні |
| Датчик руху | так |
Опис
| Продуктивність | 170 м.куб./год. |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 7, 13, 17 Вт |
| Частота обертів | 2400 об./хв. |
| Рівень шуму | 34 дБ(А) |
| Рівень захисту IP | 45 |
| Діаметр під’єднання | 120, 125 мм. |
| Вага | 0,57 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
SILENT DUAL. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВИТЯЖНІ ВЕНТИЛЯТОРИ
SILENT DUAL – це інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу у відповідність до навколишніх умов і потреб за допомогою датчика руху і датчика вологості.
ПОДВІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання і не вимагає втручання користувача. Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора при мінімальному рівні шуму.
АКУСТИЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ ДО 26,5 ДБ(А)
Інтелект і ефективність
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря і, за допомогою спеціального алгоритму, вибирає режим роботи без втручання користувача. SILENT DUAL вивчає навколишнє середовище і працює відповідно до потреб.
Оптимізована робота
Електродвигун змінного струму з регульованою продуктивністю забезпечує необхідний витрата повітря, мінімізує енергоспоживання і рівень шуму.
Аеродинамічна фронтальна панель
Вхід повітря в вентилятор здійснюється за двома напрямками: фронтальному і бічному. Подібне рішення дозволяє отримати робочі характеристики схожі з традиційною фронтальної гратами, але при цьому володіє більш привабливим дизайном.
Plug & Play
Підключення по двопроводній схемі (L, N)
АВТОМАТИЧНО СТВОРЮЄ КОМФОРТНІ УМОВИ.
Додаткова інформація
| Діаметр під'єднання | 120 мм, 125 мм |
|---|---|
| Особливості | зворотній клапан, супер тихий, кульковий підшипник, таймер, датчик руху |
| Продуктивність | до 200 м³/год |
| Тип встановлення | накладні |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.