Haier Multi AD12SS1ERA
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.

Статичний тиск – 30 Па
Настінний сенсорний пульт керування – YR-E17 (86ммх12ммх86мм)
Декоративна решітка (опція) – P1D-890IA
- Низький рівень шуму;
- Вбудований дренажний насос;
- Тижневе програмування.
Опис

Технічні характеристики
| Діапазон робіт, ° C | холод до +46 ° C тепло до -15 ° C |
| Для кімнати, кв. м. | 35 |
| Охолодження, кВт | 3,5 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4,0 |
| Рівень шуму, дБ | 23-28-33 |
| Витрата повітря, м.куб/г | 650 |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
Додаткова інформація
| Вага | 16.0 кг |
|---|---|
| Розміри | 42 × 85 × 19 см |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 м² |
| Робота на обігрів | до -15 °C |
| Wi-Fi модуль | Опція |











Відгуки
Відгуків немає, поки що.