Haier Cassette Inverter ABH125К1ERG
- Гарантія – 3 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat.
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.

- Повітряний потік 360 °
- Сенсорний датчик руху, кількості і положення людей
- Збільшена висота встановлення до 4.5м
- Вбудований дренажний насос
- Безпровідний пульт керування YR-HBS01
- Інверторний двигун вентилятора внутр.блоку
- Класс енергоефективності: А++/А+
- Обігрів при -20⁰С, Охолодження при -15⁰С
- Самоочистка випарника
- Програмований автоматичний режим
- Функція авторестарт
- Wi-Fi керування (опція)
- Низький рівень шуму
- Компресор Mitsubishi Electric.
Опис

Технічні характеристики

Чотири жалюзі роздачі повітря регулюються індивідуально, або за допомогою датчика руху для забезпечення максимального комфорту по всій кімнаті.

Рівномірний розподіл повітря на 360°

Прихований РК-дисплей.
Зелений дисплей для охолодження, червоний дисплей для нагрівання.

Сенсорний датчик руху, кількості і положення людей.

Режим роботи сенсора:
1. Слідуйте або ухиляйтесь: повітряний потік може бути встановлений на “слідувати або ухилятися”(попадання повітряного потоку на людей або уникати людей).
2. Відсутність: попередньо встановлене значення буде змінено вгору або вниз на 1 ступінь кожні 30 хвилин, якщо рух не виявлено.
| Діапазон робіт, ° C | холод до +43 ° C тепло до -20 ° C |
| Для кімнати, кв. м. | 120 |
| Охолодження, кВт | 12.1 (6.0-14,1) |
| Теплопродуктивність, кВт | 13.0 (6.0-16,0) |
| Коефіцієнти EER | 3,21 |
| Коефіцієнти COP | 3,41 |
| Споживана потужність, Вт (холод/тепло) | 4,02(2.0-6,0) / 4,00(2,0-6,0) |
| Витрата повітря, внутрішній блок, м.куб / год | 1950 |
| Напруга живлення | 1Ph, ~220V, 50Hz |
| Тип холодоагенту | фреон R410 |
Додаткова інформація
| Вага | 131 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 × 84 × 29 см |
| Рекомендована площа приміщення | більше 70 м² |
| Робота на обігрів | до -20 °C |
| Тип компресора | Інверторний |
| Wi-Fi модуль | Опція |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.