Soler&Palau CK-25 N
5,158.00 грн.
Кухонний вентилятор Soler&Palau CK-25 N
- піддон для збирання жирів
- захисна решітка
- деталі які можна мити
- з’ємний фільтр
Гарантія виробника: 12міс.

Опис



Для найбільшої ефективності видалення забрудненого повітря, кухонні витяжні вентилятори необхідно встановлювати над плитою, всередині кухонного капелюха.
Продуктивність вентилятора підбирається виходячи з розмірів капелюха, відстані до плити і довжини витяжного повітропроводу.
Нижче наведена таблиця для орієнтовного подбору кухонного витяжного вентилятора.

| Максимальна витрата повітря | 250 м.куб./год. |
| Споживана потужність | 40 Вт. |
| Напруга | 230 В |
| Частота обертів | 2250 об./хв. |
| Рівень шуму | 50 дБ(А) |
| Робочі температури | +5 / +35 С |
| Діаметр під’єднання | 100 мм. |
| Вага | 1,90 кг. |
| Країна виробник | Іспанія |
| Бренд | Soler&Palau |
Додаткова інформація
| Вага | 1.90 кг |
|---|---|
| Тип встановлення | накладні |
| Продуктивність | до 300 м³/год |
| Діаметр під'єднання | 100 мм |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.