Безпровідне реле AJAX Relay
1,409.00 грн.
- Гарантія – 2 роки;
- Доставка по Львову: Безкоштовно;
- Доставка по Україні: Нова Пошта, Ін Тайм, Sat;
- Оплата: готівка, visa/mastecard, наложеним платежем, оплата по перерахунку.
Радіоканальний контролер для дистанційного керування слабкострумовою технікою. Використовується для запуску електрозамків, воріт і шлагбаумів, ролет і штор, перезавантаження модемів і роутерів.
- Аутентифікація для запобігання підміни;
- Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку;
- Захист від перепадів напруги та перегріву;
- Вмикає та вимикає побутові прилади в один дотик у мобільному застосунку;
- Автоматично вимикається після стрибків напруги та перегріванні;
- У мобільному застосунку доступна інформація щодо рівня напруги.
Опис
Принцип роботи AJAX Relay
Контролює подачу електрики за допомогою реле, яке замикає й розмикає сухий контакт.
Підключення та налаштування
Встановлюється в монтажні коробки, електричні щити й у корпуси комутаційних апаратів.
AJAX Relay: технічні параметри
| Комплектація | Relay Монтажний комплект Інструкція |
| Сумісність |
Працює автономно або з Hub, Hub Plus |
| Спосіб встановлення | В щит, з’єднувальну коробку |
| Виконавчий елемент | Електромагнітне реле |
|
Контроль параметрів енергоспоживання
|
напруга |
| Захист щодо напруги | Макс. — 36.5 В, мін. — 6.5 В |
| Макс. струм навантаження
Захист щодо макс. струму |
5 A за 36 В DC, 13 A за 230 В AC
Немає |
| Строк служби реле | 200 000 вмикань |
| Радіотехнологія Jeweller | Дальність зв’язку із централлю — до 1000 м на відкритому просторі Двосторонній зв’язок між пристроями Робочі частоти — 868,0-868,6 МГц Саморегульована потужність радіосигналу — до 25 мВт Блочне шифрування на основі алгоритму AES Період опитування датчика — 12−300 с |
| Живлення
Клас захисту корпусу Захист щодо макс. температури
|
7-24 В (тільки DC)
IP20 65°C |
|
Діапазон робочих температур
Допустима вологість
|
Від 0°С до +64°С
75% |
Додаткова інформація
| Вага | 0.032 кг |
|---|---|
| Розміри | 3.8 × 2.5 × 1.8 см |
| Модулі | Автоматизація |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.